Komu przeszkadza Pub PIW-PAW WARSZAWA?

Michał Maciąg właściciel Pabu PIW PAW w Warszawie , zatrzymany na 48 godz, nie podano zarzutów. Nie wiemy w jakim jest stanie. W dniu 26.03.2021r około godziny 19:00 Pan Maciąg w pewnym momencie wyszedł przed swój lokal aby wykonać parę zdjęć funkcjonariuszy Policji którzy znajdowali się przed lokalem Piw Paw przy ul.Parkingowej w Warszawie. Jak widać na załączonych filmach z profilu oficjalnego pabu Policjanci bez powodu rzucili się na Pana Michała.

Michał Maciąg Właściciel Piw Paw Warszawa .

Michał M. Właściciel PiwPaw Warszawa _ Głos News Foto.

ok godz. 18ej do lokalu wchodzi KAS i policja z prokuratorskim nakazem przeszukania pomieszczenia (wydanym 25 marca przez z-ce Prokuratora Agnieszką Małyszkę). Szukają nielegalnych substancji, w szczególności alkoholu.

Anna Maciąg reprezentuje Right Side, Michał jest wskazany jako uczestnik.Czynności przebiegają bardzo spokojnie, pełna współpraca po stronie właścicieli lokalu , nawet ściszają muzykę, żeby panowie mogli pracować. Wydają ostatnie beczki (przypominam koncesja na wynos jest ważna).

KAS nie chce wpisać się do książki kontroli,. ponieważ nie jest to ich zdaniem kontrola, nie znajdują uchybień.Przed lokalem cała ulica jest zamknięta, przez policję Michał chce wyjść i zrobić zdjęcia, nie pozwalają mu, nalega, nie używa przemocy, nie dotyka, jednak zostaje wyszarpnięty ze schodów na dwór.

Skuty i gnębiony na ziemi.Policja stała pod lokalem, aż do zamknięcia, informując, że jest prokuratorski nakaz zamknięcia lokalu. Nie pokazują go jednak, po interwencji Mecenasa Baranowskiego twierdzą, że (sic!) zostali wprowadzeni w błąd I NIE MA TAKIEGO POSTANOWIENIA. Wszystkie osoby są spisywane po wyjściu z lokalu.

Druga Odsłona w sprawie Piw Paw

W dziwnych okolicznościach właściciele otrzymują z różnych instytucji pisma , które jednoznacznie stwierdzają że ktoś bardzo wysoko postanowił zlikwidować Piw Paw , oraz zniszczyć życie Państwu Maciąg.

W tym samym czasie państwo Maciąg otrzymują wypowiedzenie umowy kredytowej , z Państwowego Banku – Powszechna kasa Oszczędności Bank Polski ( w skrócie PKO BP )

Posłuchajmy co powiedziała Redakcji Głos News Pani Anna Maciąg

Ponadto możemy też przeczytać na oficjalnym profilu Piw Paw na Facebook_u dość niepokojący wpis

Z Oficjalnego Profilu Piw Paw Warszawa przy ulicy Parkingowej , dość niepokojący wpis :

Mamy informacje, że rozpoczęto sprawdzanie czy można odebrać nam dzieci w związku z zaniedbaniem, chorobą alkoholową, psychiczną itp
Co dalej? Wypadek samochodowy? Wizyta Seryjnego Samobójcy?

Autor: Głos News

Witryna Głos News poświęcona wydarzeniom w Kraju , oraz innym ważnym sprawom dla Społeczeństwa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: