Wianki nad Wisłą – OCHRONA UŻYŁA GAZU WOBEC DZIECI.

Wianki nad Wisłą odbyły się w sobotę 26 czerwca. Stołeczna Estrada przygotowała całodzienny program, wypełniony atrakcjami nawiązującymi do Nocy Kupały. Odwiedzający Podzamcze mogli się przenieść do czasów dawnych Słowian za sprawą zrekonstruowanej, tradycyjnej wioski z tamtego okresu. W rejonie ulicy Sanguszki , były prezentowane słowiańskie zwyczaje, rzemiosło, bitwy i życie codzienne.

Kulminacyjny punkt imprezy, czyli wodowanie gigantycznego wianka na Wiśle, odbyło się w sobotnie popołudnie. „Obchody tegorocznych Wianków nad Wisłą o godzinie 21.30 zwieńczy ‚Preludium Słowiańskie’ – spektakl muzyczny inspirowany kalendarzem słowiańskim, twórcy widowiska to Marek Smok Rajss i Agnieszka Glińska” – czytamy w komunikacie ratusza.

Niestety w tym roku Estrada Stołeczna ani instytucja odpowiedzialna za bezpieczeństwo nie wykazali się profesjonalizmem ani odrobiną rozumu,

OCHRONA UŻYŁA GAZU WOBEC DZIECI , ( 2,5 ROKU I 10 LAT )

Redakcja dotarła do Ojca dzieci poszkodowanych podczas imprezy organizowanej przez Stołeczny Ratusz i Stołeczną Estradę , z przekazanych informacji przez rodziców wynika że w pewnym momencie wynikła szarpanina i wymiana pomiędzy rodzicami a ,, ochroną” imprezy , w pewnym momencie osoby w kamizelkach użyły gazu w wyniku czego poszkodowane zostały dzieci ( 2,5 roku i 10 lat ) , kiedy rodzice zażądali wezwania służb ratunkowych , organizator odmówił , interweniowała Policja.

Posłuchajmy wypowiedzi ojca o całej sytuacji:

Wypowiedź Ojca Dla Głos News – Reporter Andrzej Woszczyński

Autor: Głos News

Witryna Głos News poświęcona wydarzeniom w Kraju , oraz innym ważnym sprawom dla Społeczeństwa.

3 myśli na temat “Wianki nad Wisłą – OCHRONA UŻYŁA GAZU WOBEC DZIECI.”

 1. Droga redakcjo!
  Przecież to jeden z „wolnościowców” użył gazu (do czego się przyznał z resztą policji, bodajże 12:20 filmiku ze zdarzenia), a dziecko dostało „rykoszetem” bo stało obok bójki. Cud, że nic więcej mu się nie stało w tej szarpaninie, będąc tak blisko.

  Proszę nie powielać kłamstw tylko oglądnąć film źródłowy ze zdarzenia, zachowując obiektywizm. Widać kto atakował (jak ochroniarze odsuwają się i przecierają twarz tuż po tym jak ten z dużymi oczami na nich ruszył. Później ten sam krzyczy „daj gaz”. Dalej, w rozmowie z kamerzysta przyznaję się, że zgubił jego gaz.)

  Polubienie

  1. Autor filmiku sam przyznaje w komentarzach, że to właśnie jego kolega użył gazu, nie ochrona.

   Cytuje Raph’a Witkowskiego, nagrywającego- „Przecież dostał gaz i go użył aby uspokoić tych knurów w kamizelkach, którzy go podduszali.”
   (jedne z końcowych komentarzy, Jagody Agodaj, ze screenem).

   Zachęcam do zapoznania się i sprostowania artykułu.

   https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4141115949257457&id=100000772780749

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: