Projekt charytatywny „Serce Dla Serca”.

Redakcja otrzymała prośbę o pomoc w promocji projektu charytatywnego pod nazwą „ Serce dla Serca’’ . Projekt ma na celu zebranie funduszy które będą przeznaczone na operację Iwonki. Dziewczyna zmaga się z kifoskoliozą piersiowo-lędźwiową dużego stopnia i potrzebna jest operacja za granicą. Koszt tej operacji wynosi około 5 mil złotych .

Jak możemy przeczytać na stronie związanej z projektem > Iwona G. 34 lata Mój kręgosłup mnie zabija. Nie jestem stanie już sama oddychać. 24 godziny na dobę muszę być przypięta do respiratora. Ile jeszcze wytrzyma moje ciało? Bez operacji kręgosłupa nie mam zbyt wiele czasu… Moje życie ma swoją cenę. To cena operacji w klinice w USA. Operacji, która uratowała już Maję i która może uratować mnie! Jeśli tylko zbiorę niewyobrażalnie wielką sumę… W odruchu rozpaczy błagam o pomoc.

Ponadto możemy też usłyszeć utwór „Pałac” opowiada o miłości, azylu dwóch osób, które omijają nienawiść i zmierzają do celu. Miłość ta jest gwiazdą na niebie, która prowadzi nas przez wspaniałą drogę i dzięki niej możemy zdobyć szczyty – mówi autorka tekstu.> Angelika Piznal .

Angelika Piznal jest młodą artystką która ma już na swoim koncie kilka ciekawych nagród , między innymi { OSOBOWOŚĆ ROKU 2020 _ kategoria Kultura , Zajęła II miejsce w międzynarodowych konkursach wokalnych: „Talenty Europy 2020”, „The Song” oraz „Digi-Talenty Zima 2021 }.

O teledysku i artyście:

Jestem uczennicą Bielskiego Studia Piosenki w Bielsku-Białej. Uczestniczę również w wirtualnych chórach oraz międzynarodowych konkursach, w których osiągam wysokie miejsca.

Chętnie wzięłam udział w charytatywnym projekcie, ponieważ cieszy mnie to, że mogę komuś pomóc poprzez muzykę. Utwór „Pałac” powstał na potrzeby tej płyty. Realizacja teledysku powstała w Muzeum Świat Iluzji w Warszawie.

Wykonuje utwory na bardzo wysokim poziomie – mówią Krzysztof Rydzelewski i Dariusz Gajda, pomysłodawcy charytatywnej akcji dla mieszkanki Kluczborka.

Pomagają artyści o wielkich sercach

Krzysztof Rydzelewski oraz Dariusz Gajda zdecydowali się pomóc ciężko chorej kobiecie. W tym celu stworzyli projekt „Serce dla serca” i zaprosili do udziału znakomitych artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne. W sumie udało się zaangażować 55 polskich i zagranicznych artystów.

Na płycie ( a jest to składanka 3 płyt ) , możemy usłyszeć takich wykonawców między innymi jak

> Kayah, Irena Santor, Maja Kapłon, ich Troje, Izabela Trojanowska, Roberto Cresca czy Golec u Orkiestra.

O SAMYM PROJEKCIE

Link do zbiórki > https://www.siepomaga.pl/iwona-glazer

Pod tym adresem można znaleźć wiele ciekawych propozycji wsparcia Iwonki poprzez różne aukcje : https://www.facebook.com/groups/3407229612701348.

Natomiast pod tym adresem można nabyć płytę , cały dochód ze sprzedaży płyty zostanie przekazany dla Iwonki . >https://allegro.pl/oferta/serce-dla-serce-10486651508

Autor: Głos News

Witryna Głos News poświęcona wydarzeniom w Kraju , oraz innym ważnym sprawom dla Społeczeństwa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: