JAKIMOWICZ ROZKOPYWAŁ ŚWIEŻY ŻYDOWSKI GRÓB NA CMENTARZU i HANDLOWAŁ DZIEĆMI.

Z INFORMACJI KTÓRE POSIADA REDAKCJA JAKIMOWICZ ROZKOPYWAŁ ŚWIEŻY ŻYDOWSKI GRÓB NA CMENTARZU – ponadto handlował dziećmi dla pedofilii.

Gwiazdor TVP przyznał się, że postanowił zostać hieną cmentarną i w tym celu wraz z kolegami zaplanował popełnienie tego obrzydliwego przestępstwa na cmentarzu żydowskim w Warszawie przy ulicy Okopowej.

Mężczyźni zdecydowali, że rozkopią świeży żydowski grób, by dostać się do zmarłej osoby i okraść grób z cennych przedmiotów jakie spodziewali się tam znaleźć.

Jakimowicz poczynił przygotowania do tego przestępstwa – wchodził na cmentarz, prowadził obserwację i w końcu gdy odbył się jeden z pogrzebów wspólnie z innymi sprawcami rozpoczął rozgrzebywanie grobu.

Sprawcy nie dokończyli jednak zaplanowanej penetracji grobu, zostali bowiem nakryci na tym przestępstwie przez strażnika i spłoszeni.

To nie jedyne przestępcze czyny Jakimowicza, które wyszły na jaw w ostatnim czasie. Gwiazdor TVP przyznał się do handlu dziećmi przeznaczonymi do gwałcenia przez mężczyzn o skłonnościach pedofilskich. Sam kupił 12 letnią dziewczynkę, a potem oddał ją w ręce stręczycieli pozostawiając dziecko na pastwę losu.

– Większość komentarzy zostawianych przez pana Jakimowicza oraz prywatnych wiadomości, które wysyłał, brzmiała podobnie. Wygląda na to, że aktor ma obsesję na punkcie tego, kto jest prawdziwym mężczyzną, a kto nie jest. Jego ulubione określenia, kierowane do zupełnie przypadkowych osób „spotkanych” w mediach społecznościowych, to „ciota”, „cwel”, faja”. Ze wszystkich znieważonych, pięć osób zdecydowało się wejść na drogę prawną.

Źródło informacji : https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/?__cft__[0]=AZWOaQxFSPG98LQEg325DFjqgE8Re2FGq2B4eeJoA16fSe7WDB1i1zKR8DRnFkQRNGwuQnH4kRwd8mVbeQi9g_LACj3cdsAJjryCcOxoRvlfCItZZKM_IsoTm_y-6_PCQE7vmKE3vTwqUXyr68akPNb2&__tn__=-UC%2CP-R

Autor: Głos News

Witryna Głos News poświęcona wydarzeniom w Kraju , oraz innym ważnym sprawom dla Społeczeństwa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: