Polskie Święta. Godzina Policyjna i Szczepienia

Jest decyzja rządu w sprawie Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra. Ponadto podjęto wstępną decyzję w sprawie szczepień i osób które zostaną zaszczepione.

Jak podają źródła zbliżone do Ministerstwa Zdrowia , Adam Niedzielski poinformował że osoby które zostaną zaszczepione , mogą być zwolnione z ograniczeń obowiązujących dla osób które nie będą zaszczepione. Oraz że będą przedłużone obostrzenia wynikłe z COVID-19.

Projekt rozporządzenia Rady Ministrów przewiduje , że osoby które zostaną zaszczepione będą zwolnione z limitów spotkań i nie będą obejmowane kwarantanną .

Od 31 Grudnia 2020 r od godziny 19:00 do 01 Stycznia 2021 r do godziny 06:00 Zakaz przemieszczania się.

Osoby które pracują będą zwolnione z zakazu , ponadto rzecznik rządu przypomina o innych ograniczeniach obowiązujących od jakiegoś czasu , a w okresie świąteczno-noworocznym będą bardziej przestrzegane te obostrzenia , i Policja i Straż Miejska została zobowiązana do dokładniejszego sprawdzania zakazów i ograniczeń .

A chodzi dokładnie o 1- Zakaz poruszania się osób niepełnoletnich w godzinach 6-16 od poniedziałku do piątku bez dorosłych osób , 2- godziny seniora w sklepach , 3- Ilość osób w komunikacji zbiorowej 4- Ilość osób na zgromadzeniach do 5 osób.

Autor: Głos News

Witryna Głos News poświęcona wydarzeniom w Kraju , oraz innym ważnym sprawom dla Społeczeństwa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: